Odkaz na FacebookOdkaz na oficiální kanál YouTubeOdkaz na web Úřadu Vlády


Aktuálně

Úřad vlády České republiky vyhlašuje výběrové řízení na pozici odborného referenta / referentky Agentury pro sociální začleňování v romských lokalitách pro oblast zaměstnanosti.
Praha, 13.4.2010 - Agentura pro sociální začleňování ve spolupráci s pracovníky Sociologického ústavu AV ČR připravila návrh koncepce podporovaného bydlení. Ve středu 14. dubna se nad tímto návrhem v budově Úřadu vlády uskuteční setkání se zástupci neziskových organizací.
Most, 26.března 2010 - V každé veřejné zakázce, kterou město Most vypíše v rámci integrovaného plánu rozvoje města, obsadí minimálně deset procent pracovních míst dlouhodobě nezaměstnanými lidmi z evidence úřadu práce. Tato i řada dalších aktivit na pomoc sociálně slabým…
Šedesáti tisícům lidí stojí za to, aby na facebooku vyjádřili ostrý nesouhlas se záměrem ministerstva školství zavést romštinu jako volitelný (!) jazyk na základní školy! A to během dvou či třech dní. Spěchají ukázat svůj odpor k atributu, který nejvíce…
Ministr Kocáb a jeho spolupracovníci zveřejnili reakci doplňující a opravující informace uvedené v materiálu sdružení Dženo, který reflektuje dosavadní činnost Agentury pro sociální začleňování.

Přihlašte se k odběru novinek

Archiv aktualit ASZ
Inspirace

Napsali o nás


//]]>